Profil spoločnosti

Spoločnosť CENTAURY Plus s.r.o. sa na trhu športových hál a povrchov pohybuje viac ako 18 rokov. Za túto dobu sme úspešne zrealizovali množstvo projektov nafukovacích hál a športových ihrísk na Slovensku aj v zahraničí. Pri ich výstavbe sme získali veľa skúseností, ktoré sa dajú získať len počas samotnej realizácie a vďaka tomu teraz disponujeme cenným know-how. V praxi to znamená, že za toto obdobie sme si vytvorili okruh spoľahlivých dodávateľov, od ktorých nakupujeme materiál, dokážeme lepšie predvídať rôzne problematické faktory spôsobené externými podmienkami ako klimatické podmienky, čím vieme vopred definovať výber vhodných materiálov. V našom portfóliu produktov nájdete nafukovacie haly, široký sortiment umelých povrchov i squashové kurty, čo nám umožňuje zhotoviť pre Vás komplexné športové centrum podľa Vašich predstáv.

Máme pre Vás pripravené tri vlastné montážne tímy, ktoré sú zložené z kvalifikovaných pracovníkov, pričom každý z nich má minimálne trojročné skúsenosti s montážou hál a umelých povrchov. To všetko je zárukou vysokej kvality realizácie, čo má dopad na celkovú životnosť haly alebo ihriska.

Inovácia

Základom úspechu je prichádzať s novými myšlienkami a nápadmi. Rozhodnite sa pre dvojplášťové nafukovacie haly a ušetrite tisíce eur. Ich technológia je postavená na princípe dvoch plášťov, medzi ktorými sa nachádza vzduchový vankúš, čo je ideálny tepelný izolant. Jedná sa o jednoduché riešenie, ktoré Vám ušetrí viac ako 30% nákladov na vykurovanie haly v porovnaní s klasickou trojplášťovou halou. Tomu sa vraví inovácia! Veríme, že najlepšou reklamou je spokojný zákazník, preto na prvom mieste ste Vy a Vaša spokojnosť.

Kvalita

Kladieme dôraz na vysokú kvalitu pri zachovaní konkurenčnej cenovej hladiny, vďaka čomu vieme vyhovieť potrebám širokého spektra zákazníkov. Materiál nakupujeme priamo od výrobcov z Nemecka, Talianska a Českej republiky. Všetci naši dodávatelia spĺňajú systém manažérstva kvality ISO 9001 a systém environmentálneho manažérstva ISO 14000, čo garantuje dodržiavanie vysokých štandardov vo výrobnom procese ako aj kvalitu samotných surovín, z ktorých sa vyrábajú jednotlivé produkty.

Environmentálne riešenia

Nami predávané haly a ihriská sú vyrobené z ekologicky nezávadných materiálov. Preferujeme plynové agregáty, ktoré majú tzv. čisté spaľovanie, ktoré v porovnaní s agregátmi poháňanými naftou alebo vykurovacím olejom neprodukujú žiadne emisie okrem minimálneho množstva CO2.