Nafukovacie haly

Hlavným predmetom našej činnosti je predaj dvojplášťových nafukovacích hál, ktoré na Slovensku nájdete len v našej ponuke! Technológia dvojplášťových hál je z hľadiska nákladovosti výrazne efektívnejšia oproti trojplášťovým halám ponúkaných ostatnými výrobcami. V čom sú ich výhody?

Umelé povrchy

Moderné umelé povrchy v súčasnosti nahrádzajú vo veľkej miere klasické živé trávniky najmä kvôli ich cenovej dostupnosti, minimálnych nárokoch na údržbu a celoročnej využiteľnosti. Rozhodnite sa pre takýto typ trávnika aj s nafukovacou halou a môžete trénovať za každého počasia nielen počas sezóny!

Squashové kurty

Hľadáte dodávateľa pre Váš nový squashový kurt? Zvoľte ASB Squash Courts – značku nemeckého výrobcu, ktorý už 40 rokov vyvíja a zdokonaľuje svoje kurty. Optimálne fyzikálne vlastnosti, ľahká údržba a pôžitok z hry sú dôvody, prečo sa ich predalo viac ako 17 000 po celom svete!

Naša filozofia

Naším cieľom je riešiť potreby a požiadavky zákazníkov promptne, profesionálne a komplexne. Prioritou pre nás je navrhnúť optimálne riešenie Vášho športového centra z hľadiska dispozičného ako aj cenového. Povedzte nám, čo potrebujete a my pre Vás nájdeme riešenie!